Item specifics
-
Condition:Â brand-newScreen Size 6.3 inch
-
Brand  Apple
-
Model Apple iPhone 17 pro
GHS18,000.00 GHS20,000.00
Item specifics

| Brand | Apple |
| Model Name | iPhone 15 Pro |
| Operating System | iOS |
| Cellular Technology | 5G |
| Memory Storage Capacity | 128 GB |
| Connectivity Technology | Bluetooth, Wi-Fi, USB |
| Color | Natural Titanium |
| Screen Size | 6.1 Inches |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Brand | Apple |
| Model Name | iPhone 15 Pro |
| Operating System | iOS |
| Cellular Technology | 5G |
| Memory Storage Capacity | 128 GB |
| Connectivity Technology | Bluetooth, Wi-Fi, USB |
| Color | Black Titanium |
| Screen Size | 6.1 Inches |
| Wireless network technology | Wi-Fi |

| Brand | Apple |
| Model Name | iPhone 15 Pro Max |
| Operating System | iOS |
| Cellular Technology | 5G |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Connectivity Technology | Bluetooth, Wi-Fi, USB |
| Color | White Titanium |
| Screen Size | 6.7 Inches |
| Wireless network technology | Wi-Fi |

| Brand | Apple |
| Model Name | iPhone 15 Pro Max |
| Operating System | iOS |
| Cellular Technology | 5G |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Connectivity Technology | Bluetooth, Wi-Fi, USB |
| Color | Black Titanium |
| Screen Size | 6.7 Inches |
| Wireless network technology | Wi-Fi |

