Item specifics
-
Condition:Â brand-newScreen Size 6.3 inch
-
Brand  Apple
-
Model Apple iPhone 17 pro
(Black Titanium) 256GB Apple iPhone 15 Pro Max - Black Titanium Color
1 × GHS14,500.00 Subtotal: GHS14,500.00
GHS18,000.00 GHS20,000.00
Item specifics

| Brand | Apple |
| Model Name | iPhone 15 Pro Max |
| Operating System | iOS |
| Cellular Technology | 5G |
| Memory Storage Capacity | 512 GB |
| Connectivity Technology | Bluetooth, Wi-Fi, USB |
| Color | White Titanium |
| Screen Size | 6.7 Inches |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Brand | Apple |
| Operating System | Â iOS 15 |
| CPU Speed | 3.1 GHz |
| Memory Storage Capacity | 128 GB |
| Screen Size | 6.7 Inches |
| Resolution | 2778 x 1284 |
| Model Name | iPhone 13 Pro Max |
| Wireless Carrier | Unlocked |
| Status | Fairly Used |

| Brand | Apple |
| Model Name | iPhone 15 Pro |
| Operating System | iOS |
| Cellular Technology | 5G |
| Memory Storage Capacity | 128 GB |
| Connectivity Technology | Bluetooth, Wi-Fi, USB |
| Color | Natural Titanium |
| Screen Size | 6.1 Inches |
| Wireless network technology | Wi-Fi |

